Date Away Home Status Links
 
September
Fri. 9 Ambrose University # 4 College of the Rockies 1 Final
Sat. 10 Ambrose University # 4 College of the Rockies 1 Final
Fri. 16 Providence Pilots # 3 University of Alberta-Augustana 0 Final
  Briercrest College # 2 Dickinson State University 3 Final
  25-22, 25-21, 19-25, 22-25, 15-9
  The King's University # 2 MacEwan University 3 Final
  12-25, 25-22, 25-16, 22-25, 16-14 @ Salisbury Comp
Sat. 17 Providence Pilots # 3 University of Alberta-Augustana 2 Final
  Briercrest College # 3 Dakota College 2 Final
  25-17, 15-25, 20-25, 25-20, 18-16
  Providence College # 1 Lakeland College 3 Final
Sun. 18 Briercrest College # 1 Minot State University 3 Final
  @ 19-25, 25-19, 25, 19, 25-21
Fri. 23 SAIT Polytechnic # 3 NAIT 1 Final
  25-17, 23-25, 25-23, 25-23
  The King's University # 0 Lakeland College 3 Final
  25-22, 25-18, 25-19
  NAIT # 0 SAIT Polytechnic 3 Final
  25-23, 25-16, 25-12
  Briercrest College # 3 Lakeland College 0 Final
  25-17, 25-19, 25-18
  Concordia University of Edmonton # 0 University of Alberta-Augustana 3 Final
  @ 25-20, 25-22, 25-16
  The King's University # 3 Olds College 0 Final
  25-20, 25-12, 25-13
  GPRC # 0 Red Deer College 3 Final
  @ 25-18,25-21,25-18
  Ambrose University # 3 Keyano College 1 Final
  @ 22-25, 25-19, 25-23, 25-20
Sat. 24 NAIT # 3 Briercrest College 1 Final
  25-19, 13-25, 25-13, 25-23
  Ambrose University # 0 University of Alberta-Augustana 3 Final
  @ 25-21, 25-17, 25-19
  SAIT Polytechnic # 1 Lakeland College 3 Final
  25-11, 25-17, 21-25, 25-11
  Keyano College # 1 Concordia University of Edmonton 3 Final
  @ 25-17, 25-21, 17-25, 25-20
  GPRC # 1 Olds College 3 Final
  25-21, 27-25, 26-28, 26-24
  The King's University # 3 Red Deer College 2 Final
  @ 20-25, 27-25, 26-16, 20-25, 6-15
  Keyano College # 0 University of Alberta-Augustana 3 Final
  @ 25-18, 25-21, 25-23
  GPRC # 3 SAIT Polytechnic 1 Final
  25-18, 23-25, 25-18, 25-20
  NAIT # 1 Olds College 3 Final
  25-13, 25-23, 19-25, 25-21
  Ambrose University # 3 Concordia University of Edmonton 0 Final
  @ 25-20, 25-17, 25-16
  Lakeland College # 0 Red Deer College 3 Final
  @ 27-25,25-16,25-19
  The King's University # 3 Briercrest College 0 Final
  25-19, 25-22, 25-20
Sun. 25 Exhibition Tournamnet * #   Mount Allison   TBA
  Exhibition
  GPRC # 0 Briercrest College 3 Final
  25-16, 25-17, 25-18
  The King's University # 2 SAIT Polytechnic 3 Final
  21-25, 18-25, 27-25, 25-12, 15-8
  NAIT # 3 Lakeland College 0 Final
  25-17, 25-17, 25-14
  Briercrest College # 3 Olds College 2 Final
  24-26, 26-24, 23-25, 25-19, 15-12
  NAIT # 1 Red Deer College 3 Final
  @ 25-17,17-25,25-17,25-13
  Olds College # 1 Lakeland College 3 Final
  21-25, 26-24, 25-23, 31-29
Fri. 30 SAIT Polytechnic # 2 RDC Alumni 1 Final
  22-25, 25-15, 25-17
  COTR # 3 Ambrose University 0 Final
  25-22, 25-16, 27-25
  The King's University # 2 Medicine Hat College 1 Final
  20-25, 25-16, 25-20
  COTR # 2 Lethbridge College 1 Final
  27-25, 25-22, 16-25
  Olds College # 0 The King's University 3 Final
  26-24, 25-23, 25-16
  SAIT Polytechnic # 3 Medicine Hat College 0 Final
  25-19, 25-19, 25-18
 
October
Sat. 1 Georgian #   Georgian Invitational   TBA
  Tournament
  University of Alberta-Augustana # 2 Ambrose University 1 Final
  25-22, 15-25, 25-15
  Olds College # 1 RDC Alumni 2 Final
  25-14, 18-25, 25-16
  SAIT Polytechnic # 0 The King's University 3 Final
  25-13, 25-23, 25-14
  Red Deer College # 2 COTR 1 Final
  25-18, 25-17, 24-26
  University of Alberta-Augustana # 1 Lethbridge College 2 Final
  23-25, 25-23, 25-18
  Olds College # 2 Medicine Hat College 1 Final
  25-22, 25-15, 26-28
  Lethbridge College # 0 Ambrose University 3 Final
  25-15, 25-14, 26-24
  Medicine Hat College # 0 RDC Alumni 3 Final
  25-15, 25-16, 25-22
  SAIT Polytechnic # 3 Olds College 0 Final
  25-23, 25-13, 25-19
  Red Deer College # 3 University of Alberta-Augustana 0 Final
  25-18, 25-19, 27-25
  University of Alberta-Augustana # 0 COTR 3 Final
  25-20, 25-20, 25-23
  The King's University # 1 RDC Alumni 2 Final
  18-25, 25-19, 25-23
  SAIT Polytechnic # 2 Ambrose University 1 Final
  25-14, 23-25, 15-13
Sun. 2 University of Alberta-Augustana # 0 Olds College 2 Final
  25-21, 25-20
  Lethbridge College # 1 Medicine Hat College 2 Final
  23-25, 25-20, 15-9
  SAIT Polytechnic # 1 Red Deer College 2 Final
  25-19, 27-29, 15-8
  RDC Alumni # 1 The King's University 2 Final
  21-25, 25-12, 15-12 @ RDC KS Gym
  Lakeland College # 2 Briercrest College 3 Final
  20-25, 25-16, 16-25, 35-33, 25-18 @ Saskatoon
Wed. 5 Prairie College # 0 Ambrose University 5 Final
  25-11, 25-9, 25-10, 25-21, 15-9
Thu. 6 Georgian #   Sheridan   6:00 PM
  Exhibition
Fri. 7 NAIT # 0 The King's University 3 Final
  25-22, 25-17, 25-16
Wed. 12 Georgian #   Conestoga   6:00 PM
  Exhibition
Thu. 13 COTR * 1 Camosun 3 Final
  25-27, 25-18, 25-15, 25-13
Fri. 14 Mount Allison * #   Mount Saint Vincent and UKC   TBA
  Exhibition
  Briercrest College * ^ 3 Lethbridge College 0 Final
  25-23,25-15,25-23
  Red Deer College * ^ 3 SAIT Polytechnic 2 Final
  25-19, 18-25, 25-19, 23-25, 15-10
  The King's University * ^ 3 Keyano College 0 Final
  25-22,25-13,25-19
  Lakeland College * ^ 3 Concordia University of Edmonton 0 Final
  25-11,25-12,25-22
  Ambrose University * ^ 0 Olds College 3 Final
  25-20,25-10,25-17
  GPRC * ^ 3 University of Alberta-Augustana 2 Final
  25-16, 24-26, 25-15, 20-25, 15-7
  CBC * 0 Douglas 3 Final
  25-17, 25-20, 25-21
  COTR * 3 Camosun 1 Final
  11-25, 25-18, 25-17, 25-23
Sat. 15 Mount Allison * #   Mount Saint Vincent and UKC   TBA
  Exhibition
  Briercrest College * ^ 3 Lethbridge College 0 Final
  25-17,25-17,25-20
  GPRC * ^ 3 University of Alberta-Augustana 0 Final
  25-19, 25-19, 25-18
  The King's University * ^ 3 Keyano College 0 Final
  25-22,25-13,25-12
  Concordia University of Edmonton * ^ 0 Lakeland College 3 Final
  25-18, 25-15, 25-21
  Olds College * ^ 2 Ambrose University 3 Final
  27-25, 23-25, 25-20, 20-25, 15-10
  SAIT Polytechnic * ^ 2 Red Deer College 3 Final
  25-17, 25-13, 18-25, 25-27, 16-14
  Capilano * 3 UFV 0 Final
  25-21, 25-21, 25-20
  CBC * 1 Douglas 3 Final
  21-25, 25-18, 25-17, 25-22
  COTR * 0 VIU 3 Final
  25-18, 25-15, 25-23
Sun. 16 COTR * 0 VIU 3 Final
  25-19, 25-23, 25-17
Thu. 20 UFV * 1 CBC 3 Final
  20-25, 30-28, 25-23, 28-26
Fri. 21 George Brown 0 Seneca 3 Final
  Centennial 0 Loyalist 3 Final
  Fleming 0 Georgian 3 Final
  GPRC * ^ 1 The King's University 3 Final
  25-14, 25-12, 23-25, 25-15
  University of Alberta-Augustana * ^ 2 Keyano College 3 Final
  23-25, 25-21, 22-25, 25-22, 15-10
  Ambrose University * ^ 0 Briercrest College 3 Final
  25-23, 25-15, 25-20
  Olds College * ^ 3 Medicine Hat College 1 Final
  25-20, 25-19, 23-25, 25-18
  Red Deer College * ^ 2 Lethbridge College 3 Final
  23-25,25-22,25-15,21-25,15-12
  Concordia University of Edmonton * ^ 1 NAIT 3 Final
  23-25, 25-15, 26-24, 25-23
  Camosun * 0 VIU 3 Final
  25-16, 25-19, 25-13
  Douglas * 3 Capilano 0 Final
  25-18, 25-20, 25-15
  CBC * 0 UFV 3 Final
  25-9, 25-18, 25-14
Sat. 22 Fleming 0 Canadore 3 Final
  Redeemer 1 St. Clair 3 Final
  Olds College * ^ 3 Medicine Hat College 2 Final
  25-12, 25-21, 23-25, 14-25, 15-10
  Red Deer College * ^ 3 Lethbridge College 1 Final
  21-25,25-19,28-26,25-21
  Ambrose University * ^ 0 Briercrest College 3 Final
  25--18, 25-18, 27-25
  GPRC * ^ 3 The King's University 0 Final
  25-21, 25-22, 28-26
  University of Alberta-Augustana * ^ 1 Keyano College 3 Final
  25-21, 25-20, 23-25, 25-18
  Sheridan 3 Cambrian 0 Final
  NAIT * ^ 3 Concordia University of Edmonton 1 Final
  25-23,25-27,25-21,25-16
  VIU * 2 Camosun 3 Final
  25-22, 25-27, 25-19, 15-25, 15-12
  Capilano * 1 Douglas 3 Final
  25-22, 20-25, 25-16, 25-19
Sun. 23 Sheridan 3 Boreal 1 Final
  Durham 3 Canadore 1 Final
Tue. 25 Redeemer 3 Conestoga 1 Final
Wed. 26 Seneca 0 Centennial 3 Final
  Georgian 3 George Brown 0 Final
  Niagara 3 Fanshawe 1 Final
Fri. 28 Algonquin 2 Durham 3 Final
  Conestoga 0 Mohawk 3 Final
  University of Alberta-Augustana * ^ 0 The King's University 3 Final
  25-17, 25-16, 25-15
  Keyano College * ^ 0 GPRC 3 Final
  25-23, 25-22, 25-20
  Medicine Hat College * ^ 0 Red Deer College 3 Final
  25-22, 25-21, 25-16
  Lethbridge College * ^ 1 Ambrose University 3 Final
  20-25, 25-19, 25-14. 25-23
  NAIT * ^ 0 Lakeland College 3 Final
  25-18, 25-21, 25-20
  Briercrest College * ^ 3 SAIT Polytechnic 1 Final
  25-17, 22-25, 25-23, 28-26
  Douglas * 2 COTR 3 Final
  25-22, 25-22, 21-25, 25-27, 19-17
  UFV * 2 VIU 3 Final
  25-17, 25-20, 17-25, 16-25, 15-9
  CBC * 0 Camosun 3 Final
  25-17, 25-17, 25-22
Sat. 29 Algonquin 3 Fleming 2 Final
  La Cite 0 Durham 3 Final
  George Brown 1 Loyalist 3 Final
  Fanshawe 1 Sheridan 3 Final
  Keyano College * ^ 0 GPRC 3 Final
  25-15,26-24,25-20
  Medicine Hat College * ^ 1 Red Deer College 3 Final
  25-18, 25-18, 20-25, 25-22
  Briercrest College * ^ 1 SAIT Polytechnic 3 Final
  20-25, 14-25, 25-21, 21-25
  Douglas * 3 COTR 2 Final
  22-25, 20-25. 25-18, 25-18, 15-9
  CBC * 3 Camosun 0 Final
  25-21, 25-22, 25-20
  UFV * 0 VIU 3 Final
  25-15, 27-25, 25-20
  Cambrian 3 Boreal 0 Final
  The King's University * ^ 3 University of Alberta-Augustana 1 Final
  12-25, 16-25, 25-16, 14-25
  Ambrose University * ^ 3 Lethbridge College 2 Final
  25-18,21-25,21-25,25-21,15-11
  Lakeland College * ^ 3 NAIT 1 Final
  25-21, 25-20, 24-26, 25-17
Sun. 30 La Cite 0 Fleming 3 Final
  Georgian 3 Canadore 0 Final
  Niagara 3 St. Clair 0 Final
 
November
Wed. 2 Centennial 3 George Brown 1 Final
Thu. 3 Conestoga 0 Humber 3 Final
  Durham 3 Georgian 0 Final
  Medicine Hat College * ^ 0 Lethbridge College 3 Final
  25-18,25-14,25-21
Fri. 4 Loyalist 0 Algonquin 3 Final
  Mohawk 2 Niagara 3 Final
  The King's University * ^ 0 Lakeland College 3 Final
  27-25, 25-21, 26-24
  Concordia University of Edmonton * ^ 0 GPRC 3 Final
  25-14, 25-12, 25-18
  Olds College * ^ 0 SAIT Polytechnic 3 Final
  13-25, 12-25, 17-25
  Red Deer College * ^ 2 Briercrest College 3 Final
  25-18, 23-25, 22-25, 25-22, 15-12
  Keyano College * ^ 3 NAIT 1 Final
  25-22, 25-23, 16-25, 25-13
  Camosun * 3 UFV 1 Final
  23-25, 25-22, 25-19, 25-20
  VIU * 3 CBC 0 Final
  25-16, 25-23, 25-23
  Capilano * 3 COTR 2 Final
  25-19, 25-14, 25-27, 23-25, 15-13
Sat. 5 Holland * ^ 3 St. Thomas 0 Final
  Mount Saint Vincent * 3 UNBSJ 1 Final
  Mount Allison * 2 UKC 3 Final
  Seneca 3 Fleming 2 Final
  Loyalist 3 La Cite 1 Final
  Dalhousie AC * 0 USA 3 Final
  St. Clair 3 Boreal 0 Final
  Concordia University of Edmonton * ^ 0 GPRC 3 Final
  25-9, 25-18, 28-26
  Keyano College * ^ 1 NAIT 3 Final
  25-21, 21-25, 25-15, 25-22
  Red Deer College * ^ 1 Briercrest College 3 Final
  17-25;25-18;25-21;25-16
  Capilano * 3 COTR 1 Final
  20-25, 25-8, 25-19, 25-17
  VIU * 3 CBC 0 Final
  25-16, 25-13, 25-16
  Camosun * 1 UFV 3 Final
  25-22, 25-21, 20-25, 25-15
  Fanshawe 3 Cambrian 2 Final
  Redeemer 3 Sheridan 2 Final
  Canadore 0 Algonquin 3 Final
  Lakeland College * ^ 0 The King's University 3 Final
  25-23, 25-17, 25-18
  SAIT Polytechnic * ^ 3 Olds College 0 Final
  25-14,25-18,25-23
  Lethbridge College * ^ 3 Medicine Hat College 1 Final
  25-17, 26-24, 23-25, 25-18
Sun. 6 Mount Saint Vincent * ^ 3 St. Thomas 0 Final
  Holland * 1 UNBSJ 3 Final
  Mount Allison * 3 USA 1 Final
  St. Clair 3 Cambrian 1 Final
  Canadore 3 La Cite 1 Final
  Fanshawe 3 Boreal 0 Final
Wed. 9 Fleming 0 Centennial 3 Final
Thu. 10 Durham 3 Loyalist 0 Final
Fri. 11 Algonquin 3 Seneca 0 Final
  Niagara 3 Redeemer 0 Final
  Mohawk 0 St. Clair 3 Final
  Sheridan 3 Conestoga 0 Final
  Olds College * ^ 0 Red Deer College 3 Final
  25-22, 25-17, 25-23
  GPRC * ^ 2 Lakeland College 3 Final
  23-25, 25-23, 25-22, 25-22, 15-6
  NAIT * ^ 0 The King's University 3 Final
  25-18,25-22, 25-16
  Ambrose University * ^ 1 Medicine Hat College 3 Final
  25-21, 21-25, 25-20, 25-19
  Concordia University of Edmonton * ^ 1 University of Alberta-Augustana 3 Final
  21-25, 25-17, 25-22, 25-18
  SAIT Polytechnic * ^ 3 Lethbridge College 1 Final
  22-25, 25-19, 25-18, 25-16
  Capilano * 3 CBC 0 Final
  25-12, 25-17, 25-12
  Douglas * 3 UFV 1 Final
  18-25, 27-25, 25-19, 25-23
Sat. 12 UNBSJ * 2 Mount Allison 3 Final
  Mount Saint Vincent * 3 Dalhousie AC 0 Final
  St. Thomas * ^ 3 UKC 2 Final
  Algonquin 3 Georgian 1 Final
  Mohawk 3 Fanshawe 1 Final
  La Cite 0 Seneca 3 Final
  Red Deer College * ^ 3 Olds College 0 Final
  25-22,26-24,30-28
  GPRC * ^ 3 Lakeland College 2 Final
  15-25, 25-21, 24-26, 25-23, 15-11
  USA * 1 Holland 3 Final
  Humber 3 Cambrian 0 Final
  Canadore 0 Centennial 3 Final
  University of Alberta-Augustana * ^ 3 Concordia University of Edmonton 1 Final
  25-13,25-23,23-25,25-12
  Medicine Hat College * ^ 1 Ambrose University 3 Final
  25-20, 21-25, 25-20, 25-15
  Lethbridge College * ^ 1 SAIT Polytechnic 3 Final
  15-25, 13-25, 25-21, 17-25
  The King's University * ^ 3 NAIT 1 Final
  25-13,25-17,24-26,25-19
  CBC * 1 Capilano 3 Final
  22-25, 25-23, 25-17, 25-22
  Douglas * 3 UFV 2 Final
  25-23, 21-25, 22-25, 25-15, 25-10
Sun. 13 USA * 1 Holland 3 Final
  St. Thomas * ^ 0 Mount Allison 3 Final
  UNBSJ * 3 Dalhousie AC 0 Final
  Mount Saint Vincent * 3 UKC 0 Final
  La Cite 1 Georgian 3 Final
  Humber 3 Boreal 0 Final
  Canadore 1 George Brown 3 Final
Wed. 16 Mount Allison * 3 Dalhousie AC 0 Final
  Fanshawe 0 St. Clair 3 Final
Thu. 17 Conestoga 0 Niagara 3 Final
  Sheridan 0 Humber 3 Final
  Fleming 0 Durham 3 Final
Fri. 18 Cambrian 1 Mohawk 3 Final
  Boreal 0 Redeemer 3 Final
  George Brown 1 Algonquin 3 Final
  Lakeland College * ^ 3 Keyano College 0 Final
  25-20, 26-24, 26-24
  Olds College * ^ 0 Briercrest College 3 Final
  25-11; 25-23;25-14
  The King's University * ^ 3 Concordia University of Edmonton 0 Final
  25-11,25-15,25-14
  NAIT * ^ 3 University of Alberta-Augustana 0 Final
  17-25, 21-25, 19-25
  SAIT Polytechnic * ^ 3 Medicine Hat College 0 Final
  25-17, 25-18, 25-17
  Red Deer College * ^ 3 Ambrose University 1 Final
  25-23, 21-25, 26-24, 25-19
  VIU * 3 Capilano 0 Final
  25-21, 25-23, 25-14
  Camosun * 3 Douglas 1 Final
  16-25, 25-23, 25-21, 25-22
Sat. 19 UNBSJ * ^ 3 St. Thomas 0 Final
  Centennial 1 Algonquin 3 Final
  Cambrian 3 Redeemer 2 Final
  Boreal 0 Mohawk 3 Final
  George Brown 3 La Cite 0 Final
  Lakeland College * ^ 3 Keyano College 1 Final
  29-27, 26-24, 25-23, 25-17
  Olds College * ^ 0 Briercrest College 3 Final
  25-18;25-13;25-18
  VIU * 3 Capilano 0 Final
  25-19, 25-17, 25-20
  Camosun * 0 Douglas 3 Final
  25-19, 25-16, 25-20
  USA * 0 Mount Saint Vincent 3 Final
  Dalhousie AC * 0 Mount Allison 3 Final
  Loyalist 3 Canadore 1 Final
  UKC * 0 Holland 3 Final
  Ambrose University * ^ 0 Red Deer College 3 Final
  25-21, 25-23, 25-12
  Medicine Hat College * ^ 0 SAIT Polytechnic 3 Final
  25-14, 25-17, 25-23
  Concordia University of Edmonton * ^ 0 The King's University 3 Final
  25-9, 25-21, 25-18
  University of Alberta-Augustana * ^ 0 NAIT 3 Final
  25-21, 25-10, 25-16
Sun. 20 UKC * 0 Holland 3 Final
  USA * 0 Mount Saint Vincent 3 Final
  Seneca 0 Canadore 3 Final
  Centennial 3 La Cite 0 Final
  Loyalist 2 Georgian 3 Final
  Mount Allison * ^ 3 UNBSJ 2 Final
Tue. 22 Fanshawe 3 Conestoga 1 Final
Wed. 23 Dalhousie AC * 1 UKC 3 Final
  Humber 3 Niagara 1 Final
  Georgian 3 Seneca 2 Final
Thu. 24 George Brown 0 Durham 3 Final
  Ambrose University * ^ 0 SAIT Polytechnic 3 Final
  12-25, 10-25, 17-25
  COTR * 3 CBC 2 Final
  25-18, 14-25, 28-26, 18-25, 15-11
Fri. 25 Redeemer 1 Mohawk 3 Final
  Keyano College * ^ 3 Concordia University of Edmonton 0 Final
  25-22, 25-19, 25-20
  University of Alberta-Augustana * ^ 0 Lakeland College 3 Final
  25-12, 25-22, 25-14
  Lethbridge College * ^ 3 Olds College 1 Final
  25-21, 23-25, 25-20, 25-15
  Briercrest College * ^ 3 Medicine Hat College 2 Final
  25-22, 16-25, 23-25, 25-18, 15-13
  NAIT * ^ 2 GPRC 3 Final
  25-19, 20-25, 25-20, 22-25,18-16
  Capilano * 3 Camosun 1 Final
  25-22, 17-25, 25-17, 25-17
  Douglas * 3 VIU 1 Final
  25-13, 17-25, 25-23, 25-22
  COTR * 2 CBC 3 Final
  17-25, 20-25, 25-22, 25-18, 15-12
Sat. 26 UKC * 1 Mount Allison 3 Final
  Loyalist 3 Fleming 0 Final
  Humber 3 Fanshawe 0 Final
  Niagara 3 Sheridan 1 Final
  Holland * 3 Mount Saint Vincent 0 Final
  Lethbridge College * ^ 0 Olds College 3 Final
  29-27, 25-20, 25-16
  NAIT * ^ 1 GPRC 3 Final
  20-25, 25-21, 25-14, 25-21
  Briercrest College * ^ 3 Medicine Hat College 1 Final
  25-18, 26-24, 18-25, 25-20
  Keyano College * ^ 3 Concordia University of Edmonton 0 Final
  25-15, 25-21, 25-14
  Capilano * 3 Camosun 2 Final
  24-26,17-25, 25-22, 25-18, 16-14
  Douglas * 0 VIU 3 Final
  25-21, 25-22, 25-23
  UNBSJ * 3 USA 0 Final
  St. Thomas * ^ 2 Dalhousie AC 3 Final
  SAIT Polytechnic * ^ 3 Ambrose University 1 Final
  25-23, 24-26, 25-21, 25-15
  Lakeland College * ^ 3 University of Alberta-Augustana 1 Final
  11-25, 9-25, 25-22, 16-25
  COTR * 0 UFV 3 Final
  25-18, 25-17, 25-22
Sun. 27 UNBSJ * 3 USA 0 Final
  St. Thomas * ^ 0 Mount Saint Vincent 3 Final
  Conestoga 0 St. Clair 3 Final
  COTR * 3 UFV 1 Final
  25-20, 25-23, 18-25, 25-22
  Holland * 3 Mount Allison 1 Final
Tue. 29 Fleming 3 George Brown 2 Final
Wed. 30 La Cite 0 Algonquin 3 Final
 
December
Thu. 1 Mohawk 0 Humber 3 Final
  Centennial 0 Durham 3 Final
  University of Alberta-Augustana * ^ 0 NAIT 3 Final
  25-18, 25-19, 25-9
  UFV * 3 Capilano 0 Final
  25-17, 25-16, 25-14
Fri. 2 Redeemer 0 Fanshawe 3 Final
  NAIT * ^ 3 University of Alberta-Augustana 0 Final
  18-25, 17-25, 16,25
  Lakeland College * ^ 0 The King's University 3 Final
  25-22, 25-19, 25-23
Sat. 3 St. Thomas * 1 Holland 3 Final
  Seneca 1 Loyalist 3 Final
  St. Clair 3 Sheridan 0 Final
  Cambrian 3 Conestoga 0 Final
  Boreal 0 Niagara 3 Final
  The King's University * ^ 3 Lakeland College 1 Final